Про компанію

Адреса: проспект Хуасі 168, Ічан, Хубей, 443003, Китайська Республіка
Електронна адреса: Nutritech@angelyeast.com
Тел: 0717-6369570
Веб-сайт: angelnutritech.com

Компанія Angel Yeast Co., Ltd. заснована в 1986 році. Протягом 30 років вона спеціалізується на наукових дослідженнях, виробництві та збуті дріжджових біотехнологічних продуктів. Компанія є найбільшим виробником дріжджів в Азії. Крім того, її продукція експортується у понад 140 країн у всьому світі.

Завдяки високій якості продукції: дріжджам, збагаченим білками, вітамінами та мінералами, потужним науково-дослідницьким можливостям та вдалій маркетинговій стратегії з 1991 року Angel вийшов на ринок дієтичних добавок під маркою Angel Nutritech. З того часу вся діяльність Angel Nutritech направлена на забезпечення своїх клієнтів натуральними, здоровими та збалансованими продуктами.

Дотримуючись принципу «Прагнення до стійкого, здорового та довгострокового розвитку», з більш ніж 35 науковими співробітниками в галузі харчування та понад 820 працівниками у сфері маркетингу Angel Nutritech створив ефективну маркетингову мережу по всій країні та у світі. Це дозволяє забезпечити швидке, якісне та професійне обслуговування своїх клієнтів. Angel Nutritech стає провідним брендом дієтичних добавок не тільки у Китаї, а й в усьому світі.

Сильні НДДКР та виробництво

Ми постійно вивчаємо та вдосконалюємо наші рецептури, стандарти якості та технологію виробництва уже  протягом 30 років. Ми зосереджуємось на новітніх розробках, інноваційних технологіях та надаємо нашим клієнтам можливість споживати тільки якісні та безпечні продукти.

Ми можемо запропонувати різні лікарські форми: таблетки, капсули, порошки, гранули та рідини для зручного прийому препаратів. Також ви зможете вибрати різні форми упаковки, такі як пляшки, коробки, саше, блістери, бідони і т.п.

Надійне забезпечення якості продукції
 
Виробництво сконцентровано на потужному та сучасному заводі у центральному Китаї, де застосовується система GMP (Good Manufacturing Practice, тобто, належна виробнича практика контролю якості).
 
Angel Nutritech отримав низку сертифікатів якості: HACCP, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, CNAS, BRC.
 
Річна виробнича потужність компанії перевищує 92,0 млн. доларів США, а продукція широко експортується в інші країни.
 

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку