Затримка розвитку у дітей

Вважається, що немовля з материнським молоком отримує всі корисні речовини та вітаміни. Але до 10-11 років організм дитини потребує вітамінів більше, ніж організм дорослої людини. Звичайно ж, для підбору потрібних вітамінів потрібно проконсультуватися з лікарем.

При нестачі вітамінів розвивається гіповітаміноз, який може привести до затримки росту і розвитку. Вітаміни для грудничка не потрібні, але вони потрібні його мамі.

Малюки, які знаходяться на штучному вигодовуванні, також не потребують додаткових вітамінних добавок, тому що готові суміші вже містять усі необхідні вітаміни. Але якщо дитина часто хворіє, у неї знижений імунітет, то таким малюкам призначають додаткові вітамінні добавки. Які саме вітаміни, їх дозування відповідно до віку і маси тіла дитини підбере спостерігаючий дитину лікар.

Єдиний вітамін, який прописують педіатри багатьом дітям, що не досягли одного року – вітамін D. Його дають дитині з метою уникнення можливого рахіту. Приймати його треба в зимову пору року. Перед прийомом вітаміну D обов'язково треба проконсультуватися з педіатром, тому що передозування вітаміну D може призвести до сумних наслідків.

Найперший симптом нестачі вітаміну Е – м'язова гіпотонія і слабкість. Діти, які страждають гіповітамінозом Е, відстають у рості та вазі. Крім того, у новонароджених дітей недолік цього вітаміну може стати причиною рахіту і себорейного дерматиту.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку