Cухість шкіри

Сухість — це стан шкіри, який може бути як постійним, так і тимчасовим. Викликати її можуть недолік вологи в організмі, пошкодження гідроліпідної мантії шкіри або ж найчастіша проблема — нестача потрібних вітамінів.

Брак вітамінів можна «діагностувати» за важливими зовнішніми ознаками шкіри. Дефіцит певних речовин в організмі дійсно може провокувати проблеми. Щоб уникнути їх, постарайтеся збалансувати раціон так, щоб він включав необхідні їй мікроелементи та вітаміни.

Якщо з певних причин скорегувати раціон харчування можливості немає, на допомогу приходять вітаміни для поліпшення стану шкіри.

Наприклад, при дефіциті вітамінів А та Е у куточках губ з'являються сухість і тріщини, шкіра на ліктях стає жорсткою і грубою, а шкіра в інших місцях на тілі також може бути дуже сухою.

При дефіциті цинку можуть спостерігатися такі неспецифічні стани як порушення сну, погіршення стану шкіри, волосся і нігтів, зниження апетиту, підвищене випадання волосся, погіршення нічного зору, зниження настрою, збільшення тривалості загоєння ран та інші.

Але профілактичний прийом вітамінів також важливий. Проблеми зі шкірою не завжди з'являються відразу. У стані авітамінозу можна провести місяці та роки. За цей час на тлі дефіциту вітамінів можуть розвинутися атеросклероз, гіпертонія, цукровий діабет. Тому не варто нехтувати профілактикою: моніторинг рівня вітамінів в організмі особливо рекомендований підліткам, літнім людям, вагітним жінкам, жителям мегаполісів і промислових міст.

Просто й ефективно за погодженням з фахівцем додати у раціон біологічно активні добавки — ті ж нутрієнти, але в більш концентрованому вигляді.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку