Втома, підвищена стомлюваність, тривожність

Затяжне фізичне та емоційне виснаження знижує не тільки ефективність роботи, але і якість життя в цілому. Тим часом існують способи підтримати необхідний організму рівень енергії.

Однією з причин постійної втоми є незбалансоване, нерегулярне харчування. Тривалі перерви між прийомами їжі можуть призвести до падіння цукру в крові, що викликає напади сонливості. Крім того, раціон сучасної людини дуже бідний корисними речовинами.

В основі гарного самопочуття лежать режим дня, збалансований раціон, достатнє фізичне навантаження і якісний сон. Однак дотримуватися такого способу життя строго і послідовно не завжди виходить. У цьому випадку допомогти позбутися втоми, млявості та сонливості можуть вітамінні й мінеральні добавки.

Існує багато порушень сну: підвищена сонливість, порушення ритму сну та активності. Однак найпоширенішим є безсоння. Майже кожна людина зіткнулася з цією проблемою хоча б раз у житті. Однак, якщо ви страждаєте від безсоння, не варто нехтувати цією проблемою. Можливо, це недолік кальцію або інших речовин в організмі.

До ранніх ознак нестачі кальцію відносять сильну втому, сонливість, відчуття втоми, брак енергії.

Вітамін D важливий для здорового серця, правильної роботи нервової системи та нормального тиску. Він потрібен для підтримки імунітету, боротьби з вірусами та інфекціями.

Вітамін Е також необхідний для гарного самопочуття і відмінного сну. 

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку