Підвищена ламкість нігтів і волосся

Нігті – це один з важливих індикаторів здоров'я людини. Крім того, іноді першою ознакою порушення обміну речовин в організмі можуть бути нігті, а саме зміна їх форми, поверхні, твердості.

Важливо розуміти, що іноді нігті називають «дзеркалом здоров'я» людини, оскільки коли в організмі тільки почалися порушення обміну, нігті вже відреагували на цю проблему.

Одним з порушень обміну речовин в організмі є дефіцит такого важливого елемента як кальцій.

Найпершими проявами дефіциту кальцію можуть бути наступні, неспецифічні прояви:

  • втома;
  • загальна слабкість;
  • сонливість навіть при достатньому часу сну;
  • швидка стомлюваність;
  • зниження імунітету;
  • схильність до кровотеч, наприклад, з носа або кровоточивість ясен;
  • безпричинна поява синців.

Усі ці прояви можуть бути наслідком дефіциту кальцію в організмі.

Крім того, кальцій бере участь у цілому ряді важливих біохімічних процесів в організмі людини. Він впливає на нормальну скоротливу функцію серцевого м'яза, на правильну роботу м'язової тканини, на нормальне функціонування системи згортання крові.

Дефіцит кальцію в організмі негативно позначається на стані кісткової тканини, що призводить до деформації кісток і суглобових поверхонь і вираженого больового синдрому.

Одним з ключових чинників в нормалізації дефіциту кальцію в організмі є коригування раціону харчування людини, а також використання лікарських засобів, в яких кальцій знаходиться в формі та з максимальною біодоступністю.

Кальцій та магній Angel Nutritech має високу біодоступність, що дає можливість ефективно і швидко компенсувати дефіцит кальцію в організмі, і знизити або повністю прибрати негативні прояви дефіциту цього важливого мікроелемента.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку