Випадіння волосся, алопеція

Здорове й блискуче волосся є ознакою не тільки ретельного догляду, але і правильного харчування. Лікарі одноголосно заявляють, що збалансований раціон допомагає зберегти здоров'я волосся і зменшити їх випадання. Але, на жаль, харчуватися правильно і здорово є можливість не завжди. У такому випадку на допомогу приходять спеціально розроблені вітаміни для волосся.

До одних із кращих вітамінів від випадіння волосся відносять вітаміни A, C, E і групи B.

Алопеція — патологічне випадання волосся, що приводить до їх часткового або повного зникнення у певних ділянках голови або тулуба. Частою причиною такого неприємного явища є дефіцит потрібних вітамінів.

При дефіциті цинку можуть спостерігатися такі неспецифічні стани як порушення сну, погіршення стану шкіри, волосся і нігтів, зниження апетиту, підвищене випадання волосся, погіршення нічного зору, зниження настрою, збільшення тривалості загоєння ран і інші.

Як і всьому організму, волоссю потрібні поживні речовини, щоб рости здоровими. Тому при їх дефіциті волосся стає тьмяним і ламким. «Вилікувати» пошкоджене хімічними засобами волосся неможливо, але вітаміни допомагають посилити ріст здорового нового волосся.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку