Біль у м'язах, спазм м'язів

М'язові спазми являють собою раптові, короткочасні, болісні скорочення м'язу або групи м'язів. Судоми часто виникають у здорових людей (зазвичай у осіб середнього або похилого віку), іноді в спокої, але частіше під час фізичних вправ або після них, або ж уночі (в тому числі під час сну). Біль у м'язах також є неприємним симптомом. Причиною цього може бути дефіцит корисних вітамінів і елементів.

Симптоми дефіциту селену охоплюють м'язову слабкість, болі в м'язах, запалення м'язової тканини, збільшення обсягу і підвищену крихкість еритроцитів, дегенерацію підшлункової залози та псевдоальбінізм.

Від нестачі вітаміну D може спостерігатися безсоння, занепад сил, а також зниження імунітету і часта захворюваність.

Найперший симптом недостатності вітаміну Е – м'язова гіпотонія і слабкість. Діти, які страждають гіповітамінозом вітаміну Е, відстають у рості й  вазі. Крім того, у новонароджених дітей недолік цього вітаміну може стати причиною рахіту і себорейного дерматиту.

До ранніх ознак нестачі кальцію також відносять сильну втому, сонливість, відчуття втоми, брак енергії. Крім того, – страждає стан нігтів (ламкість) і шкіри (сухість, свербіж).

Болі в м'язах, судоми та спазми, біль у стегнах, руках, у зоні пахв при ходьбі та інших рухах; оніміння та поколювання в руках, ногах, стопах, навколо рота – все це симптоми нестачі корисних елементів. Саме тому багато лікарів настійно рекомендують приймати потрібні організму вітаміни навіть у цілях профілактики.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку