Біль в суглобах, біль в спині

Скарги на біль у спині та припухлість суглобів – одна з найпоширеніших причин звернення за медичною допомогою.

Болі та припухлість суглобів зустрічаються при безлічі різних захворювань. Чим раніше поставлений діагноз і розпочато правильне лікування, тим ймовірніший успіх терапії.

У підтримці здоров'я кісток, суглобів і зв'язок грає роль безліч чинників. Достатнє надходження в організм вітамінів – основна можливість зберегти суглоби та кістки здоровими.

Але, на жаль, навіть збалансоване харчування часто не забезпечує потребу у вітамінах на 100%. Допомогою в такій ситуації є додатковий прийом дієтичних добавок від компанії Angel Nutritech.

Профілактика і лікування багатьох захворювань опорно-рухового апарату часто не обходиться без таких вітамінних комплексів. Ці добавки також активно вживають спортсмени, адже при багатьох видах фізичного навантаження кістки, суглоби та зв'язки працюють на межі й потребують підтримки.

Дієтичні добавки, що сприяють профілактиці та поліпшенню стану суглобів також є хорошим способом профілактики артриту. Артрит вважається «раннім», якщо діагноз встановлений протягом 6 місяців від перших симптомів захворювання.

Симптомами артриту є: біль у суглобі, припухлість суглоба, скутість рухів, місцеве підвищення температури м'яких тканин близько суглоба. Можливі такі загальні симптоми, як слабкість, підвищення температури, схуднення.

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку