Порушення сну, втома, сонливість, виснаження

Наш мозок управляється травною системою, і ефективність того, скільки елементів ми отримуємо з їжі, сильно залежить від нашого самопочуття. Розв'язати проблему підвищеної сонливості, порушення ритму сну і бадьорості, а також безсоння може прийом необхідних вітамінів.

Дефіцит вітаміну D пов'язаний з високим ризиком розладів сну.

Вітамін Е може запобігти погіршенню пам'яті, викликаному депривацією сну. На додаток до цього, вітамін E впливає на імунну систему, відіграє важливу роль у формуванні еритроцитів і допомагає організму використовувати вітамін К.

Кальцій і магній рекомендуються для прийому на ніч перед сном, оскільки відіграють важливу роль у скороченні м'язів і розслабленні. Вважається, що нестача кальцію і магнію може викликати численні порушення сну протягом ночі. Хронічне безсоння також є одним з початкових симптомів дефіциту магнію.

До ранніх ознак нестачі кальцію відносять сильну втому, сонливість і брак енергії.

Оскільки великий відсоток людей страждає від безсоння або порушень сну, фахівці рекомендують ретельно стежити за здоровим сном. Втома, сонливість і виснаження – гучні ознаки нестачі потрібних вітамінів в організмі. 

Офіційний сайт Angel Nutritech Angel Nutritech в Росії Офіційний сайт виробника
×
Купівля товару в 1 клік
×
Форма зворотнього зв`язку